kalendar

24/08/2020

Поштована/-и,
Обавештавамо Вас да је План реализације наставе у случају непосредне ратне опасности, ратног стања, ванредног стања или других ванредних ситуација и околности за основну школу доступан на сајту адреси:

Обим овог документа, који је основа за планирање наставе, захтева дужу припрему за објављивање у службеном гласилу. Да би наставници могли што пре да приступе планирању и програмирању, документ је сада доступан на датом линку, а у наредним данима ће бити објављен у форми правилника у одговарајућем службеном гласилу, о чему ћемо обавестити све кориснике.

Срдачно,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Преузми план реализације наставе за 1. разред

Преузми план реализације наставе за 2. разред