vesti podijum

13/06/2023

У оквиру пројекта КСС, адаптације кошаркашких конструкција, табли и кошева под именом „За твој сигуран кош“ данас је у основну школу „Јован Јовановић Змај“ у Свилајнцу у контролу урађеног посла (замена табли и обруча које имају могућност мењања висине) дошао генерални секретар Регионалног кошаркашког савеза Централне Србије Душан Ђурић Ћуре . „Кошаркаши клуб Свилајнац својом традицијом и радом привлачи пажњу КСС јер су годинама уназад у самом врху у раду са млађим категоријама у нашем региону, тако да је и ова адаптација само једна од многих акција коју овај клуб заслужује“.

Поздравну реч одржао је директор школе др Ненад Стојковић.

Овом приликом подељене су око 100 мајице и десетак лопти члановима клуба…

Захваљујемо се Кошаркашком савезу Србије, господину Бошку Аџићу – координатору региона, Душану Ђурићу – Ген.сек.РКСЦС , директору Ош Јован Јовановић Змај др Ненаду Стојковићу и ТВ Центру.

РКСЦС: Пројектом КСС и МТСа „За твој сигуран кош“ адаптирана кошаркашка конструкција у ОШ „Јован Јовановић Змај“ у Свилајнцу