vesti svilajnac

Бесплатна припремна настава из српског језика и математике

19/03/2023

У оквиру пројекта „Свилајнчани на првом месту“ Општина Свилајнац организује:

БЕСПЛАТНУ ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ
ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И МАТЕМАТИКЕ

Припремна настава за полагање завршног испита и упис у средње школе је намењена ученицима осмог разреда свих основних школa на територији општине Свилајнац.

Пријава за припремну наставу се врши од 20. до 29. марта 2023. године.

Припремна настава се реализује у периоду од 3. априла до 16. јуна 2023. и водиће је професори са искуством у раду са децом.

Ученици који имају Свилајначку картицу пријављују се доласком у Кориснички центар општине Свилајнац у пратњи једног родитеља.

Ученик који нема Свилајначку картицу може је извадити бесплатно сваког радног дана од 8.00 до16.00 часова у Корисничком центру општине Свилајнац, у Улици 27. марта бр. 2 (бивша Месна заједница). Потребно је да са једним родитељем дође у Кориснички центар и попуни пријавни образац.

Детаљне информације можете добити позивом Корисничког центра 035/312-311 и 065/312-311-1.

Кориснички центар општине Свилајнац