zalazak sunca deca

Активности Тима за заштиту од дискриминације насиља, злостављања и занемаривања

28/12/2022

У просторијама Основне школе „Стеван Синђелић“ у селу Војска 23. 9. 2022. год. од 9.00 до 10.00 сати одржана је прва трибина на тему „Између стварног и дигиталног света“. Предавању су присуствовали заинтересовани ученици и наставници, чланови стручних тимова школе, као и директор и стручни сарадник.

У просторијама Основне школе „Бранко Радичевић“ у Седлару 4. 11. 2022. год. од 9.00 до 10.00 сати одржана је трибина на тему „Дигитално насиље“. Предавању су присуствовали заинтересовани ученици и наставници, чланови стручних тимова школе, као и директор и стручни сарадник.

Нарочита сарадња остварена је са члановима Тима за заштиту од дискриминације насиља, злостављања и занемаривања Основне школе „Бранко Радичевић“ у Седлару. Посетили су нашу школу 2. 12. 2022. год., и за време првог и другог часа одржали предавање на тему „Трговина људима“. Предавачи и вршњачки едукатори веома активно су радили са ученицима петог разреда наше школе.