obavestenje

Хуманитарна акција

02/02/2022

Поштовани ученици, на нивоу школе (ученици и запослени) покренута је хуманитарна акција прикупљања новчане солидарне помоћи за лечење Дениса Миловановића у Хрватској – операција мозга.

Денис је имао тешку саобраћајну несрећу пре седам месеци и још увек је у коми.

Овим као Школа и веома важна установа наше Општине показујемо хуманост и прикључујемо се већ покренутој хуманитарној акцији на нивоу Општине Свилајнац.

Предлог је да се на нивоу сваког одељења прикупе новчана средства (износ ученици сами опредељују на основу својих могућности). Одељењски старешина ће прикупљени новац предати благјни школе, а сва прикупљена средствa ће бити уплаћена на отворени текући рачун акције у ОТП банци 325-9300500237646-44.

Акција траје до 10.02.2022. (четвртак) када ће се извршити обрада података за реализацију уплате прикупљених средстава.

Будимо хумани и помозимо колико можемо.

Преузми обавештење