Новогодишња хуманитарна акција

15/12/2021

Школа организује у среду, 29. 12. 2021. године са почетком у 12.30 часова поделу новогодишњих пакетића сaчињених на основу хуманитарне акције коју је покренуо Ученички парламент, а Школа и Ученичка задруга су прихватиле да ученицима пруже сву помоћ у организацији ове акције.

Број пакетића зависи од одазива и Ваше добре воље, пре свега хуманости. Помоћ која се очекује од ученика и запослених огледа се у доношењу:

• књига (не мисли се на школске уџбенике),
• школског прибора,
• играчака,
• слаткиша и грицкалица.

Напомена: Књиге, играчке и школски прибор треба да буду у функцији и да се могу користити, тј. да имају даљу употребну вредност.

У холу школе свакога дана биће постављен пункт где ће представници Ученичког парламента пре почетка наставе за обе смене као и у време школских одмора преподневне смене, прикупљати донете ствари.

Акција прикупљања помоћи трајаће од петка 17. 12. 2021. године до понедељка 27. 12. 2021. године.

Преузми обавештење