obavestenje

Родитељски састанци

01/09/2021

Због заказаних родитељских састанака након почетка школске године који ће се одржати у четвртак 02.09.2021. године, настава се тога дана за обе смене скраћује на трајање од 30 минута.

Настава прве смене завршава се у 11.45 часова.

Родитељски састанак за прву групу одељења заказан је за 11.50 часова. Трајање родитељског састанка је предвиђено на време од 30 минута. За другу групу истог одељења родитељски састанак почиње у 12.30 часова.

Повратак ученика путника из Свилајнца заказан је за 13.15 часова ка свим путним правцима.

Друга смена почиње са радом у 13.45 часова.

Родитељски састанак за прву групу одељења друге смене заказати у 16.30 часова. А за другу групу заказати за 17.10 часова.

Издвојена одељења родитељске састанке заказују након одржане наставе прмењујући сатницу како је описано.

ВД Директор школе,
Др Ненад Стојковић