deca ranac

Обавештење за полазак у школу, извлачење спискова ученика 1. и 5. разреда, индекса одељења и имена одељенских старешина

28/08/2021

Школска 2021/2022. година почиње у среду 01.09.2021. године непосредним доласком свих ученика једног одељења у школски простор/учионице уз обавезно ношење заштитних маски по следећем распореду:

• 8.00 часова:
    • за ученике од 5. до 8. разреда матичне школе у Свилајнцу — преподневна 1. смена,
    • за ученике у издвојеним одељењима: Црквенац, Гложане, Дубље, Грабовац, Врлане, Луковица, Бобoво, Проштинац и Дубница.
  • 13.30 часова
    • за ученике од 1. до 4. разерда матичне школе у Свилајнцу — поподневна 2. смена
  • извлачење одељења и одељењских старешина ученика 1. и 5. разреда обавиће се у понедељак 30.08.2021. године на спортским теренима школе са почетком од 18.00 часова за ученике 1. разреда, а за ученике 5. разреда од 19.00 часова.
  • за ученике 1. и 5. разреда, у уторак, 31.08.2021. године, организоваће се први сусрет (родитељски састанак)одељењских старешина са ученицима и/или родитељима на којем ће се ученици и родитељи упознати са битним детаљима везаним за почетак нове школске године.
  • термини и начин организације сусрета биће саопштен након обављеног извлачења одељења и одељењских старешина.

Ученицима и њиховим родитељима срећан почетак, као и успешну школску годину жели управа школе.

Преузми обавештење