vesti ministarstvo

Хвала за успешно одрађен завршни испит

25/06/2021

Руководиоцима школских управа, просветним саветницима, информатичарима и референтима у школским управама,

Председницима и члановима окружних уписних комисија,

Директорима школа и члановима школских комисија за завршни испит,

Супервизорима завршног испита,

Дежурним наставницима на завршном испиту,

Саветницима-спољним сарадницима који су пратили завршни испит,

Наставницима који су прегледали тестове,

Координаторима и ангажованим лицима у скенинг центрима,

Ненаставном особљу у школама,

Једно велико БРАВО за све вас! Заиста сам поносан како сте професионално и посвећено приступили процесу завршног испита и одрадили без већих пропуста, а да не помињем важност да ове године, први пут после дуго времена, нисмо имали веће злоупотребе и цурења информација. Успели смо заједничким снагама и с истим циљем да обезбедимо свима који су полагали фер и једнаке услове, безбедност и потребну подршку!

Волео бих да, без обзира на огроман успех, и из овогодишњих завршних испита неке лекције научимо, тако да будите слободни да ово искуство претворите и у сугестије које можемо заједно да размотримо и следеће године будемо још бољи.
Још једном вам се свима захваљујем и желим вам лично здравље и заслужен одмор!

Ваш,

Бранко Ружић
Први потпредседник Владе и
министар просвете, науке и технолошког развоја