uskrs

Пролећни распуст и ускршњи празници

29/04/2021

Обавештавају се ученици, наставници и остали запослени у Школи да, у складу са Правилником о календару образовно-васпитног рада oсновне школе за школску 2020/2021. годину, пролећни распуст почиње у петак, 30. априла 2021. године, а завршава се у петак, 7. маја 2021. године.

Први наставни дан по завршетку пролећног распуста за ученике је понедељак, 10. мај 2021. године.

Будући да државни празник (Празник рада) и верски празник (Васкрс) падају у исте дане, у складу са Саопштењем Министарства за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, обавештавају се запослени да су понедељак и уторак, 3. и 4. мај нерадни дани.

Ученицима и запосленима Управа Школе честита предстојеће ускршње празнике. Христос васкрсе!

Преузми обавештење