nagrada mlade publike

Ученици из наше школе и овог априла део младог филмског жирија Европе

13/04/2021

Награда младе публике Европске филмске академије биће одржана у недељу 25. априла у онлајн формату, а међу учесницима и учесницама из чак 38 земаља, наћи ће се и млади из наше државе. Ђаци из Србије, старости од 12 до 14 година, на овај начин, биће део међународног младог жирија чији је задатак да погледа филмове које је селектовала Европска филмска академија, као и да за та остварења гласа, те на тај начин допринесе одабиру најбољег филма за младе.

Три ученице наше школе, су изабране за жири младе филмске публике. Невена Стојановић, Милица Робуљевић и Милица Тимотијевић, ове године други пут учествују у међународном жирију, пошто су и прошле године представљале нашу школу.

Слободна Зона – Основци из Србије и овог априла део младог филмског жирија Европе