vesti ministarstvo

Школска управа Јагодина: НАСТАВНИЦИ ОШ „Ј. Ј. ЗМАЈ” — УСПЕШНИ КРЕАТОРИ ОБРАЗОВАЊА У СРБИЈИ

08/12/2020

Основној школи „Јован Јовановић Змај” Свилајнац

Поштовани наставници, од данас 7.12. до 17.12.2020. год. ваши часови се емитују на РТС Планети, на РТС-у 2 и РТС-у 3.

Овом приликом желим да се захвалим свим наставницима који су учествовали у овом за све у наставном процесу веома важном послу, али и свим наставницима који су у техничком смислу помагали колегама, као и Стручној служби. Већ смо добили велике похвале од Редакције образовног програма РТС-а да су ваши часови врло лепо осмишљени и изузетно занимљиво урађени.

У ово време, када сви радимо у отежаним условима, успели смо да задржимо ентузијазам, завршимо снимања часова и дамо свој допринос овом значајном пројекту из области образовања. Сви наставници из Основне школе „Јован Јовановић Змај” Свилајнац одговорно су урадили свој део задатка, одлично су сарађивали између себе и са нама. Било је задовољство радити са свима вама!

Останите здрави и свако добро од срца вам желим,

Александра Стевановић,
просветни саветник