vesti ministarstvo

Министарство просвете и науке: НАСТАВНИЦИ ОШ „Ј. Ј. ЗМАЈ” ПОСТАВИЛИ СТАНДАРДЕ ДИГИТАЛНЕ НАСТАВЕ У СРБИЈИ

23/12/2020

Поштоване и драге колегинице и колеге,

Још једном користим прилику да вам се захвалим на изузетној организацији, припреми, снимању и евалуацији часова.

Ваш допринос овом целокупном процесу је немерљив, а позитивни утисци су преваизшли сва очекивања.

У појединим сегментима сте поставили стандарде даљег вида овакве наставе и били пионири у одређеним темама.

Још једном вам се захваљујем у име Сектора за предшколско и основно образовање и васпитање и своје лично име.

Пренесите моју захвалност и колегама наставницима који су снимали часове и вршили супервизију, изузетни су професионалци и верујем да је за све ово било јединствено и надамо се непоновљиво искуство.

Немојте замерити на понеком пропусту, верујем да имате разумевање за целокупну ситуацију.

Срдачан поздрав и још једном велико хвала целом Тиму ШУ Јагодина,

др Милан Пашић
Помоћник министра
Сектор за предшколско и основно образовање и васпитање