posta srbije

Наградни конкурс Поште србије „Пиши Деда Мразу”

02/11/2020

Поштовани,
У духу друштвено одговорне праксе, Пошта Србије и ове године организује, 18. по реду наградни конкурс за децу „Пиши Деда Мразу”.

У жељи да кроз различите форме креативног изражавања децу уведемо у свет одрастања, подстакнемо њихов маштовити потенцијал, очување писмености и правих вредности, малишане узраста до десет година из целе Србије позивамо да пошаљу најлепше бисере свог уметничког стваралаштва.

За најкреативније, припремљене су вредне награде.

У писмима се могу слати песме, приче, цртежи или друге слободне форме – појединачно или као одељења и васпитне групе.

Конкурс је отворен до 5. децембра.

Детаљна упутства и информације о условима наградног конкурса истакнуте су на сајту www.posta.rs. За сва питања можете нам се обратити на имејл marketing@posta.rs или телефон 011 3064 102.

Важне напомене:

• За групне радове неопходно је навести назив школе, одељење, број деце која су учествовала у креирању рада и контакт телефон школске установе.
  • Уз радове, потребно је доставити и писану сагласност родитеља/старатеља, сачињену у смислу одредаба Закона о заштити података о личности („Службени гласник РС“, број 87/18). Образац изјаве о сагласности достављамо у документу у прилогу.
  • Радове, уз изјаву о сагласности, послати на адресу:
    Поштански преградак 900, 11000 Београд 6, наградни конкурс „Пиши Деда Мразу”.