obavestenje

Извлачење спискова ученика 1. и 5. разреда, индекса одељења и имена одељењских старешина

28/08/2020

Обавештавају се родитељи ученика будућег 1. и 5. разреда да ће се у недељу, 30. августа 2020. године на спортским теренима Основне школе „Јован Јовановић Змај” у Свилајнцу обавити извлачење спискова ученика 1. и 5. разреда, индекса одељења и имена одељењских старешина, и то по следећој сатници:

• за ученике 1. разреда у 19.00 сати;
  • за ученике 5. разреда у 20.00 сати.

Због епидемиолошке ситуације и придржавања заштитних мера услед вируса COVID-19 препоручује се долазак само једног родитеља по ученику, док се долазак деце не препоручује.

Директор Школе Игор Димић ближе ће упознати родитеље са начином функционисања и динамиком рада Школе у отежаним условима услед вируса COVID-19. Након званичног упознавања са новим одељењским старешинама, родитељи ће добити основне информације о родитељском састанку и другим питањима неопходним за неометано функционисање образовно-васпитног процеса у Школи.