pehar

Одлука о проглашењу ученика генерације

11/06/2020

Наставничко веће Основне школе “Јован Јовановић Змај” у Свилајнцу, на седници од 11.06.2020. године, сходно члану 20 став 2. Правилника о додели посебног признања Ученик генерације, донело је следећу

ОДЛУКУ

Ученик генерације, у школској 2019/2020. години у Основној школи “Јован Јовановић Змај” у Свилајнцу је: Радисављевић Ивана, ученица 8/5 разреда, са 489 бодова.

Ова одлука је коначна.

Образложење

За ученика генерације у овој школској години конкурисaо је само један ученик. Комисија је поднела извештај Наставничком већу, према којем је, Радисављевић Ивани, ученици 8/5 разреда, применом критеријума из поменутог Правилника припало 489 бодова и испуњава све остале услове за додeлу посебног признања – ученик генерације.

Према одредби Правилника из увода по предлогу комисије Наставничко веће доноси коначну одлуку о додели посебног признања ученик генерације.

Преузми документ – одлуку