1. Наш новогодишњи хуманитарни пројекат

Прошле године, Ученички парламент,покренуо је акцију прикупљања гардеробе коју не носимо,а желимо да донирамо,школског прибора,играчака и слаткиша. Прикупљање је трајало током последње недеље децембра. Акцији се придружила наша ученичка задруга-Змајева задруга,која је донирала слаткише. Циљ нам је био да направимо новогодишње пакетиће и донирамо ученицима наше школе. Све што је донирано,смо разврстали по величинама ,годишту и полу, врсти слаткиша,спаковали у пакетиће. Било је око 150 пакетића које смо поделили. Подела пакетића била је 28.12.2019.године.Ове године,акцију не спроводимо из објективних и свима познатих разлога. Делимо фотографије са прошлогодишње акције и захваљујемо свима који су донирали и учествовали у акцији.