logo geodetska

Геодетска техничка школа Београд – Информације о упису

26/05/2021

Поштовани,

На почетку, шаљемо велики поздрав из Геодетске техничке школе и желимо Вам успешан крај текуће школске године.

Имајући у виду епидемиолошку ситуацију, ове године Геодетска техничка школа отвориће своја врата за мале матуранте и њихове родитеље сваког понедељка од 17:00 до 18:00 часова. Тада ученици могу да сазнају ко су геометри, шта је њихов посао, видети најновије геодетске инструменте и добити информације каква је могућност за даље школовање.

Геодетска техничка школа је једина школа у Србији, са традицијом дугом преко 90 година у образовању геодетског техничара – геометра.

Имајући у виду да смо јединствена школа која савременом наставом и наставним средствима образује геометре из целе Србије, ученици Геодетске техничке школе су врло често ван подручја Београда и најчешће са могућношћу смештаја у домове ученика.

У наставку можете погледати промотивне материјале:

Интерактивни квиз

Фејсбук страна школе